Działalność podejmowana przez Samorząd Uczniowski:

1. Szkolny Dzień Chłopca – dyskoteka i zabawy z konkursami dla uczniów całej szkoły.

2. Dzień Edukacji Narodowej –upominki dla nauczycieli.

3. Szkolne Andrzejki – dyskoteka i zabawy z konkursami dla uczniów całej szkoły.

4. Zbiórka pieniędzy – sprzedaż cegiełek na rzecz „Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych” – „ Pomóż i ty”.

5. Akcja pod patronatem MEN „Góra Grosza”.

6. Redagowanie gazetki szkolnej pt. „Gazetka na dobre chwile”. Opiekunowie zespołu redakcyjnego to Agnieszka Mieszkalska i Katarzyna Kwiatkowska.

Opiekunem SU jest p. Katarzyna Kwiatkowska

Kompetencje SU:

a)  samorząd uczniowski opracowuje regulamin swojej działalności i przedstawia go do zatwierdzenia społeczności uczniowskiej;

b)  przedstawia innym organom wnioski i opinie we wszystkich sprawach szkoły;

c)  wypowiada się na temat realizacji Konwencji Praw Dziecka na terenie szkoły;

d)  organizuje działalność kulturowo – rozrywkową uczniów w porozumieniu z Dyrektorem Szkoły;

e)  korzysta z możliwości przekazywania informacji wszystkimi dostępnymi sposobami innym organom szkoły;

f)  współdziała z innymi samorządami uczniowskimi;

g) ma prawo do redagowania i wydawania gazety szkolnej.